Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabozrakých, alebo špecializované či staršie prehliadače. Prejsť na grafickú verziu.

Úvodná stránka | Preskočiť na obsah | Preskočiť na subnavigáciu | Preskočiť na spodnú navigáciu

Hlavná navigácia

 • en
 • Na začiatok

  Subnavigácie

  Centrum kultúry

  Spolky a občianske združenia

  Zoznam spolkov

  Šport


  Na začiatok

  Zoznam spolkov – Mužský spevácky zbor

  Mužský spevácky zbor

  Vznikol v roku 2007 enem tak, lebo v Lozorne ani v blízkom okolí nebola tradícia mužských speváckych zborov.

  Táto partia vznikla hlavne zo skupiny turistov tým, že sme si po rôznych turistických akciách zaspievali. Súbor sa neorientuje na vlastnú tvorbu ani na regionálne pesničky ale na také, ktoré na prvé počutie chytia za srdiečko. Sú to hlavne pesničky zo skalickej oblasti, zo Záhoria, zo Slovácka a my si ich radi zaspievame a tiež sa o tú radosť podelíme s Vami.

  Súbor sa pravidelne schádza každý utorok v Klube dôchodcov, kde si pri ochutnávke dobrých vín a dobrých vtipov zaspievame. A keď nás niekto pozve, radi zaspievame pri rôznych akciách. V repertoári máme zatiaľ 130 pesničiek a 210 pesničiek na spoločné večery „Spievajte s nami".

  Okrem našich pravidelných utorňajších večerov, poriadame každý tretí piatok v mesiaci v Centre kultúry spoločenský večer pod názvom „Spievajte s nami", kde sa spievajú pesničky známe pre každého. Na týchto večeroch nie je podmienkou, že každý musí vedieť spievať. Chceme hlavne, aby sme sa všetci spolu postretali, porozprávali, popili a zaspievali. A tiež, aby sme sa spoznali s občanmi, ktorí sa sem prisťahovali a túto obec si vybrali za svoju. Aby sme si boli všetci blízki, lebo pri speve zabúdame na choroby, na smútok aj na politiku... preto Vás na tieto večery srdečne pozývame. 

  Členovia zboru

   

  Zaspievajte si s mužským speváckym zborom!

  "Spievajte s nami"
  každý 3. piatok v mesiaci o 19:00
  vo Veľkej sále Centra kultúry.

  Na začiatok


  Obec Lozorno 2020